Ünlü sunucu kansere yenilmişti! Eşi son sözlerini açıkladı

Tam adım Jonathan James Irwin olan ünlü sunucu, 2016 yılında Jessica Holmes ile evlenmişti. Üç erkek çocukları olan çiftten Irwin, 2020’de kendisine akciğer kanseri teşhisi konulduğunu söylemiş ve 2022’de bu durumu ilk kez açıklamıştı.

Zor günler geçiren Jonnie Irwin, “Kanseri yenemeyeceğimi biliyorum. İnsanlar ‘Merak etme, yeneceksin’ diyorlar. Ama hayır dostum, muhtemelen yenemeyeceğim. Başlangıçta mucize bir ilaç aldım. Bunun hastalığı biraz daha uzak tutacağını umuyorlardı. Ama kanser o kadar şiddetli bir şekilde geri geldi ki, doktorları bile şaşırttı” demişti.

“ÖZLENECEKSİN AMA ASLA UNUTULMAYACAKSIN”

Yaklaşık dört yıldır akciğer kanseriyle savaşan ve mücadelesinin her anını sosyal medya hesaplarından paylaşan 50 yaşındaki Irwin’den kötü haber, 2 Şubat 2024’te gelmişti. Jessica Holmes, eşinin ölüm haberini sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu:

Jonnie’nin vefat haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Gerçekten olağanüstü bir ruha sahip olan Jonnie, kansere karşı sarsılmaz bir güç ve cesaretle mücadele etti. Nezaketi, sıcaklığı ve ruhuyla pek çok kişinin hayatına dokundu. Jonnie ile paylaştığımız güzel anları hatırlarken, iyi yaşanmış bir hayatı ve sonsuza dek kalplerimize kazınacak bir mirası kutlayalım. Kendisi gitmiş olabilir ama sevgisi, kahkahaları ve anıları yaşamaya devam edecek. Huzur içinde yat, sevgili Jonnie. Çok özleneceksin ama asla unutulmayacaksın.

“ARAMIZDA HER ZAMAN TUTKU VARDI”

Hello dergisine konuşan Jessica Holmes, eşi ve ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“Jonnie ve ben çok eğlendik, asla sıkıcı değildik. En iyi arkadaş da değildik, sevgiliydik; aramızda her zaman tutku vardı” diyen Holmes, “Ölümünün bu kadar çabuk olması acımasızcaydı” ifadelerini kullandı.

EŞİNİN SON SÖZLERİNİ PAYLAŞTI

Eşinin son dönemlerde yataktan çıkamadığını ve hemşireler yardımıyla ona evde baktıklarını belirten Jessica, eşinin son nefesini verirken ona söylediği son sözleri de açıkladı:

Jonnie’nin bana söylediği son sözler, ‘Seninle tanıştığım için çok mutluyum’ oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir